+48730647570

Zestawy

Kompleksowe zestawy elementów do shishy w ofercie sklepu Mashoshisha

Pakiety do shishy dostępne za sprawą niniejszej podstrony obejmują zbiory kompatybilnych ze sobą elementów fajki wodnej. Mogą być to zarówno „starter packi" do korpusów, drobne pakiety, jak również kompletne fajki wraz z oprzyrządowaniem.

Jeżeli chodzi o zestawy do shishy, nazywane przez nas „starter packami", obejmują one pakiet komponentów, które po dokupieniu samego korpusu sumarycznie składają się na kompletną fajkę wodną wraz z kluczowymi akcesoriami.

Korpusy fajki wodnej w naszym sklepie, znaleźć można na dwóch podstronach z serwisu, za sprawą kategorii produktowych, takich jak „shishe" oraz „outlet". W ramach pierwszej oferujemy profesjonalne korpusy dostarczane nam bezpośrednio przez producentów. W outlecie znajdziesz wszelkie elementy z tak zwanej „drugiej ręki" – wśród nich niejednokrotnie łatwo natknąć się na prawdziwe perełki – na przykład części bardzo wysokiej jakości, często wykonywane ręcznie, w cenach stanowiących ułamek ich faktycznej wartości.

Jako „drobne pakiety" rozumiemy komponenty stanowiące zestaw, który pozwala na modyfikację jedynie pewnej części shishy. Tego typu pakiety w naszej ofercie to, na przykład cybuch wraz z nakładką na talerz.

W skład zestawów stanowiących komplety wchodzą zazwyczaj: korpus shishy, dzban, jeden lub więcej węży wraz z ustnikami, komplet uszczelek, a także cybuch, szczypce, kilogram węgielków kokosowych, palnik elektryczny do ich rozpalania oraz gratisowo również melasa. Taki pakiet to w gruncie rzeczy w pełni funkcjonalna shisha Zestaw powiększony jest jednak dodatkowo o elementy niezbędne do jej rozpalenia, nieobjęte w naszej standardowej ofercie fajek wodnych.

Zapraszamy do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony. Na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty odpowiadamy za pośrednictwem naszego adresu e-mail: info@masoshisha.pl oraz infolinii dostępnej pod numerem 733 883 015. Zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu dostępnego w sklepie internetowym Mashoshisha.