Taboo x Masoneria Black Cherry 50g

36,00
Przedstawiamy Ci pierwszy kolaboracyjny tytoń na naszym kontynencie. Wytrawny smak Black Cherry powstał z połączenia długich miesięcy prac, dziesiątek prób i błędów, setek wylanych łez i kilku wiaderek miłości. Limitowana edycja tytoniu Taboo x Masoneria to tylko 666 opakowań po 50g w cenie klasycznego opakowania Taboo.

Taboo x Masoneria „Black Cherry" to nie jest typowy tytoń Taboo. Zbudowaliśmy go od zera. Nowa baza tytoniowa daje mu odporność na temperaturę. Wyjątkowe aromaty uwalniają kolejne doznania jeden po drugim i utrzymują się przez całą sesją. Mocno dojrzała wiśnia w połączeniu z wytrawnym czerwonym winem i do tego delikatna cytrusowa nuta. Rozpalony solo ma pełny, naturalny smak i cierpki finisz. Dodatkowo bardzo dobrze sprawdza się w skomplikowanych mixach jako dopełnienie kompozycji smaków, szczególnie cytrusowych i herbacianych.

Powyższa informacja dotycząca tytoniu do shishy prezentowana przez masoshisha.pl jest informacją handlową dla podmiotów gospodarczych zainteresowanych zakupami hurtowymi.
INNI KUPILI TAKŻE..
Click to order
Total: 
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Sposób dostawy
Kod paczkomatu
Adres
z kodem pocztowym
Uwagi dla kuriera
Uwagi do zamówienia
Payment method