Blog

JAK ROZPALIĆ SHISHĘ NA FOLII?

Najważniejsze przy rozpalaniu na folii jest dobre jej naciągnięcie i odstęp od tytoniu. Powinno być 2 mm pomiędzy folią, a tytoniem. Naciągnięta folia powinna być jak bęben. Jeśli masz tylko folię kuchenną, to złóż ją na 4 i dobrze naciągnij na cybuch. Zrób dziurki igłą, albo czymś podobnym. Dziurki powinny być równomiernie rozłożone. Nałóż węgielki najbardziej rozgrzaną stroną na krawędź cybucha i daj się shishy nagrzać. Jak cybuch będzie ciepły, to zacznij rozpalać ciągnąc bardzo powoli. I to wszystko!

Nagraliśmy również o tym film:


Dla bardziej zaawansowanych:
Nie rozpalaj metodą prób i błędów - zrobimy z Ciebie shishamastera!W Masonerii wiemy, że chcesz cieszyć się bezproblemową sesją z shishą. Do tego potrzeba nie tylko sprawdzonego sprzętu, ale też przede wszystkim wiedzy. Problemem jest ogrom zmiennych, nomenklatury i sprzecznych ze sobą porad z najprzeróżniejszych źródeł, co potrafi przytłoczyć. Wierzymy, że da się rozwijać kulturę shishową w Polsce bez “owijania w bawełnę”. Dlatego każdy nasz klient wie, jak rozpalić fajkę wodną i cieszyć się smaczną sesją.
Jak to robimy:
1. Pomagamy znaleźć sprawdzoną shishę mając na uwadze Twój gust i oczywiście budżet. 
2. Robimy specjalnie dla Ciebie szkolenie z układania tytoniu w cybuchu i kontroli temperatury shishy. 
3. Samemu rozpalasz swoją nową shishę i w razie pytań zawsze chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.Kup u nas swoją pierwszą fajkę wodną i sprawdź nasz kanał na YouTube “Miłośnicy Shishy”, żebyś nie musiał marnować swoich pieniędzy i cennego czasu na nieudane sesje i zamiast tego po prostu ciesz się gęstym i smacznym dymem.

Przy każdej zakupionej shishy gwarantujemy szkolenie!

Nie wiesz, od czego zacząć? 

Oto kilka sprawdzonych budżetowych fajek wodnych: