Blog

JAKA SHISHA NA POCZĄTEK?

Jaką shishę wybrać na początek?

Poniżej znajdziesz odpowiedź, ale pytanie, które powinieneś zadawać to: “Jaki wybrać cybuch?”. To od niego zależy gęstość, smak i moc dymu, a absolutna większość cybuchów dołączonych do zestawu niestety się nie nadaje do palenia, bo są wykonane z naprawdę słabej jakości gliny. Lepiej jest kupić tańszą shishę i porządny cybuch, niż fajkę za 1000 zł i główkę za 5 zł


My polecamy wybrać na początek Solarisa, albo UPG - dwie nasze ulubione główki za nieduże pieniądze.

Co do shish, zdaj się po prostu na swój gust, bo wszystkie fajki wodne w naszym sklepie są przez nas sprawdzone. Jednak mamy kilka fajek wodnych, które polecamy dla początkujących:

1.Tiaga Hookah


Ukraińska stalowa shisha, która za zaskakująco niskie pieniądze przychodzi w całym zestawie z dobrym cybuchem i kaloudem (brakuje tylko szczypiec). Dzban jest wyjątkowo porządny, chociaż udało mi się go zbić, ale nawet Wookah nie wytrzyma upadku z 1,5m. Korzystam z niej od roku i sprawdza się cudnie. Jedyną wadą tej shishy jest jej talerzyk, bo jest płaski. Mi akurat trzęsą się ręce, więc jak zrzucę węgielek z folii, to jest większa szansa, że spadnie na ziemię.


2.Syndicate Hookah


W skrócie to bardziej designerska Tiaga. Zdecydowanie lepiej wykonana i lepiej wyglądająca. Korzystamy z niej intensywnie w shisha barze od 4 miesięcy i nic się nie dzieje. Cybuch i akcesoria trzeba co prawda dokupic, ale do 450 zł naszym zdaniem nie ma konkurencji.


3.Shishe przyjazne budżetowi


AMY DELUXE UNIO 004, 006, 005 - Najpopularniejsze shishe do 400 zł ze względu na stosunek jakość-cena. Wszystkie mają montowany dzban na uszczelce i są wykonane ze stali i poliacetalu. Cybuch jest nienajlepszej jakości, ale dostajemy cały zestaw gotowy do rozpalania.

Kaya Elox 480 ECO - Lekka niemiecka shisha w dobrej cenie. Porządne aluminium i prosta budowa. Idealna shisha dla kazdego, kto chce zobaczyć z czym to się je. Cybuch znów nie jest najlepszy, ale równiez dostajemy caly zestaw.

Aladin Alux 1 - jeśli napiszesz na jakąkolwiek grupę shishową "polecicie coś na początek?", to zawsze ktoś wspomni o tej fajce wodnej. Spasowanie części jest wyjątkowo dobre i oprócz cybucha naprawdę trudno się do czegokolwiek przyczepić. Dodatkowo ma regulowany dyfuzor, żeby móc "przyciszyć" bulgotanie. Musisz tylko pamiętać, żeby myć ją po kazdym paleniu, bo aluminium lubi chłonąć zapachy.Nie rozpalaj metodą prób i błędów - zrobimy z Ciebie shishamastera!


W Masonerii wiemy, że chcesz cieszyć się bezproblemową sesją z shishą. Do tego potrzeba nie tylko sprawdzonego sprzętu, ale też przede wszystkim wiedzy. Problemem jest ogrom zmiennych, nomenklatury i sprzecznych ze sobą porad z najprzeróżniejszych źródeł, co potrafi przytłoczyć. Wierzymy, że da się rozwijać kulturę shishową w Polsce bez “owijania w bawełnę”. Dlatego każdy nasz klient wie, jak rozpalić fajkę wodną i cieszyć się smaczną sesją.
Jak to robimy:
1. Pomagamy znaleźć sprawdzoną shishę mając na uwadze Twój gust i oczywiście budżet.
2. Robimy specjalnie dla Ciebie szkolenie z układania tytoniu w cybuchu i kontroli temperatury shishy.
3. Samemu rozpalasz swoją nową shishę i w razie pytań zawsze chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.Kup u nas swoją pierwszą fajkę wodną i sprawdź nasz kanał na YouTube “Miłośnicy Shishy”, żebyś nie musiał marnować swoich pieniędzy i cennego czasu na nieudane sesje i zamiast tego po prostu ciesz się gęstym i smacznym dymem.

Przy każdej zakupionej shishy gwarantujemy szkolenie!