+48730647570

Akcesoria do shishy

Akcesoria do shishy

Fajka wodna cieszy się coraz większą popularnością. Jej palenie zapewnia odprężenie, chwilę relaksu, którą można przeżywać zarówno w samotności, jak i dzielić się nią z przyjaciółmi. Żeby jednak móc w pełni cieszyć się inhalacją, należy zadbać o właściwe akcesoria do shishy. Wszystko, co potrzebujesz do złożenia swojego zestawu fajki wodnej i oddawania się odstresowującym sesjom, znajdziesz w naszym katalogu. Oferujemy wyroby uznanych producentów, których marki stanowią gwarancję najwyższej jakości oraz wytrzymałości pozwalającej na długotrwałe używanie. Są to m.in. produkty firm Al-Mani czy KS, ale także innych przedsiębiorstw np. z Niemiec czy Rosji.

Ustniki do shishy

Jednym z najważniejszych elementów znajdujących się w fajce wodnej jest ustnik do shishy. To przez niego dochodzi do inhalacji. Ważne zatem, żeby był wygodny, wytrzymały i łatwy w wymianie. Dystrybuujemy aluminiowe ustniki do shishy firmy Al-Mani. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu osoby, które traktują fajkę wodną również jako element wystroju wnętrza, powinny bez trudu dopasować model do stylu, w jakim wykończyli swoje pomieszczenie. Olbrzymim ich atutem jest wytrzymałość i możliwość wieloletniego użytkowania. Produkty te są wyjątkowo łatwe w montażu. Dzięki temu można korzystać z shishy w gronie przyjaciół z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. Wystarczy, że uczestnicy spotkania szybko wymienią ustnik na swój. Klienci poszukujący ekonomicznej opcji mają szansę nabycia wyjątkowo tanich ustników jednorazowych pakowanych w worki po 100 sztuk.

Z kolei osoby dbające o maksymalną wygodę i przyjemność mogą wybrać specjalne ustniki chłodzące, które wystarczy na chwilę włożyć do zamrażarki, by cieszyć się przyjemnym chłodem odczuwanym na ustach podczas palenia. Można je łączyć silikonowymi wężami, które również posiadamy w ofercie naszych akcesoriów do shishy.

Melasa do shishy

W katalogu można znaleźć też szeroki wybór produktów służących do aromatyzowania tytoniu. Melasa do shishy oferowana jest w różnych smakach, co sprawia, że każdy klient znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Melasa nadaje tytoniowi ciekawy, słodkawy posmak i głęboki, intensywny zapach. Dzięki temu sesje przy shishy stają się jeszcze przyjemniejsze i bardziej odprężające.

Pozostałe akcesoria do shishy

Poza melasą i ustnikami proponujemy rozmaite inne akcesoria do shishy, które umożliwiają palenie fajki wodnej lub ułatwiają korzystanie z niej. Dystrybuujemy m.in. komfortowy koszyk na węgiel pozwalający utrzymać czystość podczas palenia, elektryczne rozpalarki, ale też dzbany, szczypce do węgla, sprężynki czy uszczelki pod cybuch i wiele innych.